linkedin Facebook Instagram Aparat Telegram RSS

PSM-Co-LOGO شرکت‌ دانش‌بنیان پترو سازه میهن
عضو پارک علم و فناوری

گواهی‌نامه‌ها

گواهی‌نامه صلاحیت شرکت‌های تولیدکننده از شرکت ملی گاز ایران

شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن، در سال 1395 موفق شد گواهی‌نامه صلاحیت تولیدکنندگی در زمینه شیر کنترلی صنعتی را از شرکت ملی گاز ایران دریافت کند.

استاندارد ISO 14001

استاندارد ISO 14001 سیستم مدیریتی محیط زیستی است و الزاماتی را جهت حفظ محیط زیست و پایداری آن مشخص کرده است. بسیاری از سازمان‌ها فعالیت‌هایی انجام می‌دهند که می‌توانند اثرات زیست محیطی داشته باشد مانند بسیاری از کارخانه‌ها و محیط‌های صنعتی. این استاندارد سعی در شناسایی فعالیت‌های سازمانی دارد که می‌تواند بر روی محیط زیست تاثیر گذار باشد (جنبه‌های زیست محیطی) و سپس راهنماهایی را جهت کاهش تاثیرات مخرب آنها بر محیط زیست و یا از بین بردن آنها ارائه می‌دهد.

استاندارد OHSAS 18001

استاندارد OHSAS 18001 به نام سیستم مدیریتی ایمنی و بهداشت شغلی شناخته می‌شود و همان‌طور که استاندارد ISO 14001 سعی در شناسایی و کاهش یا حذف اثرات زیست محیطی مخرب دارد، این استاندارد نیز سعی در شناسایی مخاطرات شغلی و مسائل بهداشتی موجود در سازمان دارد.

استاندارد ISO 9001

استاندارد ISO 9001 را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می‌نامند؛ بدین معنی که این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند. یکی از مهمترین اهداف استاندارد ISO 9001 داشتن نگرش فرآیندی به امورات سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد تا بدین وسیله مدیریت در یک سازمان، بهتر اعمال شده و اثربخشی اقدامات نیز بهتر سنجیده شود. 

استاندارد ISO/TS 29001

نفت، پتروشيمی و گاز طبيعی جزو بزرگترين و مهمترين صنايع جهان است. کوچک‌ترين سهل‌انگاری در آن و يا کيفيت نامناسب تجهيزات، قطعات، نصب و يا خدمات پيمانکاری در اين صنايع علاوه بر تحميل ميلياردها دلار هزينه به سازمان‌ها می‌تواند به ايجاد خطرات ايمنی و زيست محيطی غير قابل جبران بیانجامد. به همین دلیل امروزه دريافت گواهي‌نامه استاندارد ISO/TS 29001 به يکی از الزامات شرکت‌های فعال در زمينه نفت، گاز و پتروشيمی تبديل شده است.

جواز تاسیس شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن صادره از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران

پروانه بهره‌برداری شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن صادره از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران

پروانه تحقیق و توسعه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن صادره از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران

ارزیابی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران

شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن، اواسط سال 1395 موفق شد تا در ارزیابی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران رتبه دوم را در زمینه ساخت شیرهای کنترلی صنعتی در مدلهای توپی و کروی کسب کند.

پیوستن شرکت پترو سازه میهن به مجموعه ایران‌کد یا نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران

ایران‌کد یا نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران، نظامي است كه اطلاعات پايه زنجيره تأمين در حوزه كالاها و خدمات را تحت كنترل درآورده و به عناصر مختلف عرضه می‌کند. در اين نظام با استفاده از رويه‌ها، استانداردها و به ويژه ابزار خبره طبقه‌بندي و كدگذاري كالاها و خدمات، زبان مشترك و مفاهيم همساني در سطح ملي ايجاد شده و كليه اطلاعات اعتباري كالاها و خدمات از قبيل مراجع عرضه‌كننده، مشخصات فني، استانداردهاي ملي و بين‌المللي و ... ثبت، ذخيره، ساماندهي و منتشر مي‌گردد. 

شرکت پترو سازه میهن

شرکت‌ دانش‌بنیان و عضو پارک علم و فناوری

طراح و سازنده شیر کنترلی مدل توپی و کروی

کالیبراسیون، تعمیر و بازسازی شیر کنترلی

ارائه‌دهنده خدمات سنگ‌زنی توپی شیرهای صنعتی

عملیات پوشش‌دهی سطح به روش پاشش حرارتی با فرآیند HVOF

خدمات مشاوره‌ای در زمینه ساخت، تولید و تعمیر


تمام حقوق این سایت برای  شرکت پترو سازه میهن  محفوظ است. Copyright © 2013