linkedin Facebook Instagram Aparat Telegram RSS

PSM-Co-LOGO شرکت‌ دانش‌بنیان پترو سازه میهن
عضو پارک علم و فناوری

نشست تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی

روز بیست و پنجم دی ماه 1396 چند تن از مدیران و کارشناسان تحقیق و توسعه واحدهای صنعتی استان و شركت‌هاي توليدكننده قطعات پالايشگاهي با هماهنگی سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مركزي از شركت پالايش نفت امام خميني(ره) شازند بازدید و در نشست تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی شرکت نمودند. 

حضور کارشناسان شرکت تجهیز فرآیند ماد در شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی شرکت تجهیز فرآیند ماد، بیست و چهارم دیماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

نماینده ارزیابی شرکت پالایش گاز پارسیان در شرکت پترو سازه میهن

نماینده ارزیابی شرکت پالایش گاز پارسیان، نوزدهم آذرماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت را بررسی و ارزیابی نمودند.

حضور کارشناسان شرکت صنایع شهید کلاهدوز در شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی شرکت صنایع شهید کلاهدوز، هفتم آذرماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

حضور کارشناسان شرکت پلیمر آریا ساسول در شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی شرکت پلیمر آریا ساسول (از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس)، پانزدهم آبان 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

خودنمایی شرکت پترو سازه میهن در نمایشگاه بین المللی نفت خوزستان

نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان روز پنجشنبه ۱۱ آبان‌ماه 1396 با حضور حبیب الله بیطرف معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری آغاز به کار کرد.

چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران برگزار گردید

چهاردهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران روزهای 2 تا 4 آبان 1396 در مکان نمایشگاهی دانشگاه صنعتی اراک برگزار گردید که شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی، ساخت و تعمیر شیرهای کنترلی صنعتی، در این نمایشگاه حضور یافته و با برپایی غرفه، محصولات و توانایی‌های خود را در معرض نمایش عموم قرار داد.

بازدید کارشناسان پالایشگاه شازند اراک از شرکت پترو سازه میهن

چند تن از کارشناسان شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اراک اواسط مهرماه 1396 از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

حضور کارشناسان شرکت پارس پنگان در شرکت پترو سازه میهن

اعضای تیم کارشناسی شرکت پارس پنگان (وابسته به شرکت صنایع تجهیزات نفت)، طی روزهای یازدهم و پانزدهم مهرماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید از مجتمع‌ها و پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) و بندر ماهشهر

تیم فنی و بازرگانی شرکت دانش‌‎‎بنیان پترو سازه میهن شهریورماه سال جاری، از مجتمع‌ها و پتروشیمی‌های واقع در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) و بندر ماهشهر بازدید به عمل آوردند.

حضور مدیران ارشد وزارت نفت در شرکت پترو سازه میهن

چند تن از مدیران ارشد وزارت نفت تحت عنوان تیم کارشناسی، بیستم شهریور 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید شرکت پالایش نفت اصفهان از شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی نیروگاه حرارتی شازند (شرکت مدیریت تولید برق شازند) اواسط شهریور 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید کارفرما از روند ساخت قطعات شیرهای کنترلی در سایزهای مختلف

تیم کارشناسی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اراک اوایل شهریور 1396 جهت بازرسی از روند ساخت قطعات شیرهای کنترلی (در سایزهای مختلف) در شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و مراحل تولید سفارش خود را مورد بررسی و ارزیابی قراد دادند. 

بازدید شرکت پالایش نفت اصفهان از شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی شرکت پالایش نفت اصفهان بیست و یکم مردادماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی هپکو اراک

گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی هپکو اراک جهت بازدید از فعالیت‌ها، امکانات و توانایی‌های شرکت پترو سازه میهن در تاریخ پانزدهم مردادماه 1396 در این شرکت حضور یافتند.

بازدید شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه جنوب شرق (رفسنجان)

یازدهم مردادماه 1396 یک تیم کارشناسی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه جنوب شرق (رفسنجان) در محل کارخانه شرکت دانش‌بینان پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها، توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

برگزاری سمینار آموزشی مديريت تحقيق و توسعه

به همت مركز آموزش‌هاي آزاد دانشگاه صنعتي اراك و با همكاري سازمان صنعت، معدن و تجارت و شركت شهرك‌هاي صنعتي استان مركزي، سمینار آموزشی مديريت تحقيق و توسعه براي اولين بار در استان مركزي به مدت ٤ روز (٤٠ ساعت) برگزار گردید. 

بازدید هیئت مدیره شرکت پارس جهد از شرکت پترو سازه میهن

اعضای هیئت مدیره شرکت پارس جهد جهت آشنایی و برقراری ارتباط و همکاری‌های آتی با شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن در محل کارخانه این شرکت حضور یافته و از توانمندی‌ها، فعالیت‌ها و تجهیزات مدرن آن بازدید به عمل آوردند.

بازدید کارفرما از پیستون رادهای ساخته شده در شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسان شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اراک جهت بازرسی از قطعه‌های سفارش داده شده خود با حضور در محل کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن از Piston Rod های ساخته شده این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید تیم کارشناسی پالایش گاز خانگیران از شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد مشهد (خانگیران) نهم مردادماه سال 1396 از فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و تجهیزات پیشرفته شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن بازدید نمودند.

بازدید نماینده شرکت کره‌ای از شرکت پترو سازه میهن

با پیگیری و نظارت شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی، نماینده‌ای از یک شرکت کره‌ای جهت ارزیابی شرکت‌های ایرانی طراح و سازنده شیرهای صنعتی روز دوم مردادماه 1396 وارد شهرستان اراک شده و از فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و تجهیزات مدرن شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن بازدید نمودند.

بازدید شرکت انتقال گاز منطقه هشت تبریز از مراحل پوشش‌دهی توپی 24 اینچ

گروه بازرسی شرکت انتقال گاز منطقه هشت تبریز دوم مردادماه سال 1396 در مکان کارخانه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن حضور یافته و مراحل انجام پوشش‌دهی تنگستن کاربید (Tungsten carbide) به روش HVOF بر روی یک عدد توپی 24 اینچ را مشاهده نموده و مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

برگزاری دوره آموزش مدیریت تحقیق و توسعه

به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و با همکاری دانشگاه صنعتی اراک و شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی، دوره آموزش مدیریت تحقیق و توسعه ویژه مدیران بنگاه‌ها و شرکت‌های صنعتی و معدنی برگزار خواهد شد.

حضور تیم فنی ارزیابی شرکت توگا در شرکت پترو سازه میهن

تیم فنی ارزیابی شرکت توگا، چهارم تیرماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بینان پترو سازه میهن حضور یافته و از توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

حضور رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی در شرکت پترو سازه میهن

ریاست محترم پارک علم و فناوری استان مرکزی جناب دکتر محمد رفیعی به همراه جناب دکتر شریفی، معاون محترم توسعه فناوری این سازمان، هفدهم خردادماه 1396 در محل کارخانه شرکت دانش‌بینان پترو سازه میهن حضور یافته و از توانایی‌ها و امکانات پیشرفته این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید علمی دانشجویان دانشگاه اراک از شرکت پترو سازه میهن

شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن در راستای تداوم ارتباط بین صنعت و دانشگاه، روز 26 اردیبهشت 1396 بازدید علمی از خط تولید شرکت را برای جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه اراک فراهم نمود.

حضور دکتر سفیدگر درغرفه نمایشگاهی شرکت پترو سازه میهن

مشاور شرکت توسعه صنایع ریلی ایران، جناب دکتر سفیدگر در غرفه شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن در نمایشگاه بین‌المللی نفت 1396 حضور یافته و از محصولات رونمایی شده این شرکت بازدید به عمل آوردند.

برگزاری سمینار معرفی شیرهای کنترلی صنعتی

به همت شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن بیستم اردیبهشت 1396 در سالن جلسات شرکت انتقال گاز ایران، سمینار آموزشی در زمینه شیرهای کنترلی صنعتی برگزار گردید. در این سمینار مهندسین و متخصصانی از مناطق مختلف گازی و  نیروهای ستادی انتقال گاز حضور به عمل آوردند.

بازدید دکتر حسن مرادی از غرفه نمایشگاهی شرکت پترو سازه میهن

دکتر حسن مرادی، نماینده مردم اراک در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی ایران، در غرفه شرکت پترو سازه میهن در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1396 حضور یافته و از محصولات رونمایی شده این شرکت بازدید به عمل آوردند. 

بازدید مهندس حبیب‎الله بیطرف  از غرفه شرکت پترو سازه میهن

مهندس حبیب‎الله بیطرف، معاون محترم امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت و وزیر سابق نیرو، در غرفه شرکت پترو سازه میهن در نمایشگاه بین‌المللی نفت 1396 حضور یافته و از محصولات رونمایی شده این شرکت بازدید به عمل آوردند.

نمایشگاه بین المللی نفت تهران؛ صحنه قدرت‌نمایی شرکت پترو سازه میهن

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در روزهای 16 تا 19 اردیبهشت 1396 در مکان نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد که با حضور چشم‌گیر مسئولین و صنعت‌گران حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و نیز استقبال قابل توجه علاقه‌مندان به این حوزه مواجه گردید.
شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی، ساخت و تعمیر شیرهای کنترلی صنعتی، در این نمایشگاه حضور یافته و با برپایی غرفه، محصولات و توانایی‌های خود را در معرض نمایش عموم قرار داد.

حضور پترو سازه میهن در نمایشگاه بین‌المللی نفت 2017

نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركت‌هاي مدعی این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان قرار داده و با در نظر گرفتن نیاز روز بازار و تقاضای مشتریان، فعاليت‌ها و خدمات خود را توسعه داده و هدف‌گذاری نمايند. 

لذا شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن، با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت در زمینه طراحی، ساخت و تعمیرات شیرهای کنترلی مدل توپی و کروی اعلام داشته و از مدیران، مسئولین، مهندسان، صنعتگران و تمامی علاقه‌مندان حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، جهت بازدید از غرفه این شرکت در نمایشگاه، صمیمانه دعوت به عمل می‌آورد.

سال نو مبارک

با آرزوي اينكه سال نو، با انديشه‌اي نو، آغاز زندگي بهتري براي همگی ما باشد. شرکت پترو سازه میهن سال نوی خورشیدی را به همه هم‌میهنان عزیز به ویژه صنعتگران زحمت‌کش، تبریک و شادباش می‌گوید.

پخش گزارش ویژه از سیمای آفتاب به بهانه روز ملی نفت

به همت مستندسازان صدا و سیمای استان مرکزی، گزارش ویژه‌ای از شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن تهیه شده و در روز ملی نفت یعنی 29 اسپندماه 1395 در ویژه برنامه "ما می‌توانیم" از سیمای آفتاب پخش گردید.

نشست معرفی فن‌آوری پوشش‌های پیشرفته مقاوم در برابر خوردگی

به همت شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی، روز چهارشنبه هجدهم اسپندماه سال 1395، نشست معرفی فن‌آوری «پوشش‌های پیشرفته مقاوم در برابر خوردگی» در مرکز خدمات فن‌آوری و کسب و کار اراک برگزار گردید.

حضور نماینده محترم صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک

شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن دیماه سال جاری میزبان نمایندگان محترم صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک بوده است.

سفر مدیرکل صنایع ماشین سازی و تجهیزات به شهر صنعتی اراک

دکتر امیرحسین شیروی، مدیرکل محترم صنایع ماشین‌سازی و تجهیزات در سفر به شهر صنعتی اراک، از کارخانجات بزرگ این شهر بازدید به عمل آوردند.

حضور مدیرعامل محترم شرکت ارژن در شرکت پترو سازه میهن

رجناب آقای مهندس قربان نژاد، مدیرعامل محترم شرکت ارژن به همراه مدیر فنی این شرکت، جهت بررسی توانمندی‌های شرکت پترو سازه میهن در زمینه خدمات پاشش حرارتی و مهندسی سطح اواسط آذرماه سال جاری در مکان کارخانه شرکت حضور یافتند.

کارگاه آموزشی روشهای تاسیس و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان

سوم آذرماه سال جاری، کارگاه آموزشی روشهای تاسیس و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، به مدیریت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در دانشگاه آزاد اسلامی اراک برگزار گردید.

سمینار حقوق مالکیت فکری و پتنت

به همت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی و در راستای حمایت از حقوق مالکیت فکری و پتنت (ثبت اختراع) در کشور، سوم آذرماه سال جاری، سمیناری در دانشگاه صنعتی اراک برگزار گردید.

بازدید ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از شرکت پترو سازه میهن

جناب آقای مهندس حاجی پور، ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیست و هفتم آبان ماه از خط تولید و تجهیزات پیشرفته شرکت دانش بنیان پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

بازدید رئیس مجتمع پلی پروپیلن پتروشیمی جم

رئیس محترم مجتمع پلی پروپیلن پتروشیمی جم، جناب آقای مهندس نعیمی 25 آبان، از توانمندی‌ها، فعالیت‌ها و تجهیزات پیشرفنه شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

بازدید بازرسین شرکت ملی گاز ایران از شرکت پترو سازه میهن

اوایل آبان ماه 1395 چند تن از بازرسین محترم شرکت ملی گاز ایران در کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و از خط تولید، تجهیزات پیشرفته و توانایی‌های آن بازدید به عمل آوردند.

پایان ممیزی صدور سیستم‌های مدیریتی یکپارچه

مرحله نهایی ممیزی صدور سیستم‌های مدیریتی یکپارچه ISO 14001: 2004  و  ISO 9001: 2008  و  ISO/TS 29001: 2010  و  OHSAS 18001: 2007  در روزهای پنجم و ششم آبان‌ماه 1395 در شرکت پترو سازه میهن توسط اعضای محترم گروه ممیزی شرکت SGS آقایان مجید استکی و محمد استکی صورت پذیرفت.

حضور تیم سازمان تحقیقات و خودکفایی صنایع دریایی

در آبان‌ماه 1395 تیم دو نفره به نمایندگی از سازمان تحقیقات و خودکفایی صنایع دریایی  جهت بازدید از توانمندی‌های شرکت پتروسازه میهن در مکان کارخانه این شرکت حضور به عمل آوردند. 

حضور مدیر شرکت پودرافشان اصفهان در شرکت پتروسازه میهن

جناب آقای دکتر مهدی صالحی مدیر محترم شرکت پودرافشان اصفهان به همراه جناب آقای مهندس علی صالحی نماینده شرکت Micromazza Gruop در کشور برزیل، سوم آبان‌ماه 1395 جهت بازدید در مکان کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافتند. 

تشکیل اتحادیه خدمات پاشش حرارتی

جلسه هماهنگی شرکت‌های دانش بنیان در حوزه صنعت مهندسی سطح (خدمات پاشش حرارتی HVOF) با محوریت تشکیل اتحادیه خدمات پاشش حرارتی در شهر اصفهان برگزار گردید.

بازدید کارشناسان مجتمع پتروشيمي بندر امام

اعضای محترم تیم کارشناسی مجتمع پتروشيمي بندر امام واقع در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، اواخر مهرماه 1395 از مکان کارخانه شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند. 

حضور تیم ارزیابی فنی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

مهرماه سال 1395 چند تن از کارشناسان محترم شرکت ملی صنایع پتروشیمی در قالب تیم ارزیابی فنی، در محل کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و از امکانات، تجهیزات و توانایی‌های شرکت بازدید به عمل آوردند.

حضور خبرنگاران صدا و سیمای استان مرکزی

اواسط مهرماه سال جاری، یک تیم خبرنگاری به سرپرستی آقای یادگاری از سوی واحد خبر صدا و سیمای استان مرکزی در مکان کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و جهت تهیه گزارش خبری، از تجهیزات، ماشین‌آلات و خط تولید شرکت تصویربرداری نمودند.

بازدید نمایندگان وزارت نفت از شرکت پتروسازه میهن

در راستای ورود نام شرکت پتروسازه میهن به لیست AVL وزارت نفت با جناب مهندس گردانی نژاد، مشاور محترم معاون وزیر و مدیرکل سامانه کالا و حمایت از ساخت داخل وزارت نفت، مذاکرات و مکاتباتی از سوی این شرکت صورت گرفت.

بازدید نمایندگان شرکت نفت منطقه مرکزی

چند تن از نمایندگان شرکت نفت منطقه مرکزی اوایل مهرماه 1395 در محل کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و پس از بازدید مختصر از توانمندی‌ها و تجهیزات پیشرفته شرکت، جهت همکاری‌ها و تعاملات آتی بین دو شرکت به بحث و گفتگو پرداختند. 

بازدید هیئت علمی گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه اراک

چند تن از اعضای محترم هیئت علمی گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه اراک اوایل مهرماه در مکان کارخانه شرکت پتروسازه میهن حضور یافته و از توانمندی‌ها، تجهیزات پیشرفته و فعالیت‌های شرکت بازدید به عمل آوردند.

گزارش ویژه هفته‌نامه آوای سبز از شرکت پتروسازه میهن

هفته‌نامه سراسری آوای سبز در راستای اطلاع‌رسانی اخبار مراکز صنعتی و اقتصادی کشور، این هفته در شماره 460 مجله خود، در یک صغحه کامل، گزارش ویژه‌ای را از شرکت دانش‌بنیان پترو سازه میهن چاپ کرده و به انتشار رسانید.

اتمام پیش‌ممیزی سیستمهای مدیریتی ISO

شرکت پترو سازه میهن در روزهای شانزدهم و هفدهم شهریورماه سال جاری، روند پیش‌ممیزی چهار سیستم مدیریتی  ISO 14001: 2004  و  ISO 9001: 2008  و  ISO/TS 29001: 2010  و  OHSAS 18001: 2007  را با موفقیت پشت سر گذرانده و جهت ممیزی نهایی و دریافت گواهینامه های مذکور از شرکت SGS در آبان‌ماه سال جاری در حال آماده شدن می‌باشد. 

بازدید تیم فنی شرکت توسعه گاز ایران

اواسط شهریورماه 1395 اعضای تیم فنی شرکت توسعه گاز ایران در کارخانه شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و به صورت کامل از امکانات، تجهیزات و فعالیت‌های شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید رئیس تدارکات و امور کالای شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند از شرکت پترو سازه میهن

رئیس محترم تدارکات و امور کالای شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اراک روز دوم شهریور 1395 از امکانات، فعالیت‌ها و توانمندی‎های شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

بازدید هیئت علمی گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه اراک از شرکت پترو سازه میهن

جناب آقای دکتر زارع زاده و جناب آقای دکتر بیگی، اعضاء محترم هیئت علمی گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه اراک در تاریخ دوم شهریورماه 1395 جهت همکاری در چند پروژه پژوهشی صنعتی، از شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

بازدید تیم کارشناسی شرکت حفاری

بازدید تیم محترم کارشناسی شرکت حفاری از مجموعه شرکت پترو سازه میهن در شهریورماه 1395 صورت گرفت.

حضور تیم کارشناسی آزمایشگاه های شرکت فولاد مبارکه اصفهان  از واحد متالوگرافی در شرکت پترو سازه میهن

تیم کارشناسی آزمایشگاه‌های شرکت فولاد مبارکه اصفهان از واحد متالوگرافی روز بیست و هفتم مردادماه 1395 در شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و از امکانات، فعالیت‌ها و توانمندی‌های شرکت بازدید به عمل آوردند. 

مصاحبه ساعت صنعت از رادیو اقتصاد با مهندس رضایی

روز چهارشنبه بیستم مردادماه 1395 از سوی برنامه ساعت صنعت مصاحبه‌ای با مهندس رضایی مدیرعامل محترم شرکت پترو سازه میهن صورت گرفت.

بازدید شرکت نفت فلات قاره ایران از شرکت پتروسازه میهن

در تاریخ هجدهم مردادماه 1395 کارشناسان شرکت نفت فلات قاره ایران با حضور در شرکت پتروسازه میهن از امکانات، فعالیت‌ها و توانایی‌های این شرکت بازدید به عمل آوردند.

حضور مستندسازان برنامه علمی جهش از سیمای آفتاب در شرکت پترو سازه میهن

در تاریخ شانزدهم مردادماه 1395 گروه مستندسازی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آقای داوود اسفندیاری، در شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و از امکانات، توانایی‌ها و فعالیت‌های این شرکت دانش‌بنیان تصویربرداری نمودند.

بازدید مدیرعامل شرکت Flowks از شرکت پتروسازه میهن

مدیرعامل شرکت چینی FLOWKS به همراه مدیرتولید این شرکت در تاریخ دهم مردادماه 1395 از شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آوردند.

بازدید شرکت توربین شهریار

چندتن از کارشناسان شرکت توربین شهریار در تاریخ دوم مردادماه 1395 در شرکت پترو سازه میهن حضور یافته و از فعالیت‌ها و توانایی‌های این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدیدجمعی از اعضای شرکت پودرافشان اصفهان از شرکت پتروسازه میهن

جمعی از اعضای شرکت پودرافشان اصفهان از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان تیرماه 1395 در شرکت پتروسازه میهن حضور یافته و از مجموعه بازدید به عمل آوردند.

بازدید شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از توانمندی‌های شرکت دانش بنیان پترو سازه میهن

بیست و یکم تیرماه 1395 تیم کارشناسی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران جهت بررسی فعالیت‎ها، امکانات و توانایی‌های شرکت پترو سازه میهن از سیستم‌ها و ماشین‌آلات این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی از شرکت پترو سازه میهن

شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی به منظور آشنایی و شناخت بهتر شرکت‌های داتش‌بنیان و معرفی توانمندی‌های این شرکتها در شهر صنعتی اراک، در تاریخ پانزدهم تیرماه 1395 یک تیم تصویربرداری حرفه‌ای را به شرکت پترو سازه میهن اعزام نمودند.

مانور آتش و ایمنی

در تاریخ چهاردهم تیرماه 1395 با همت آقای شعبانلو مسئول ایمنی HSE شرکت پترو سازه میهن و با حضور تمامی پرسنل فنی، مهندسی و اداری شرکت، کلاس آموزشی در زمینه شناخت انواع آتش‌سوزی و چگونگی مهار آن و نیز برخی نکات ایمنی دیگر برگزار شد.

بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی هپکو اراک

گروهی از اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی هپکو اراک جهت بازدید از فعالیت‌ها، امکانات و توانایی‌های شرکت پترو سازه میهن در تاریخ دوازدهم خردادماه 1395 در این شرکت حضور یافتند.

بازدید کارشناسان شرکت پالایش نفت تهران از شرکت پترو سازه میهن

در تاریخ دوازدهم خردادماه 1395 تیمی از کارشناسان شرکت پالایش نفت تهران از شرکت پترو سازه میهن بازدید به عمل آورده و در زمینه همکاری‌ها و تعاملات آتی با مهندس رضایی مدیرعامل محترم این شرکت به گفتگو و رایزنی پرداختند.

شرکت پترو سازه میهن

شرکت‌ دانش‌بنیان و عضو پارک علم و فناوری

طراح و سازنده شیر کنترلی مدل توپی و کروی

کالیبراسیون، تعمیر و بازسازی شیر کنترلی

ارائه‌دهنده خدمات سنگ‌زنی توپی شیرهای صنعتی

عملیات پوشش‌دهی سطح به روش پاشش حرارتی با فرآیند HVOF

خدمات مشاوره‌ای در زمینه ساخت، تولید و تعمیر


تمام حقوق این سایت برای  شرکت پترو سازه میهن  محفوظ است. Copyright © 2013